Çeşitli Fuar İkramları

  • 18 Kasım 2018
  • By Admin: admin
  • Comment: 0

Kanepelerden, sandviçlerden ve bagetlerden ya da parmak yemeklerinden, salatalardan, taze meyvelerden ve İspanyol tapalarına kadar vitamin kokteyllerinden, aralığımıza dahildir. Ayrıca çorba, kiş, kızartma yemekleri, eksiksiz büfeler, öğle yemeği ve tatlıların yanı sıra çeşitlendirilmiş kekleri doğrudan standınıza da teslim ediyoruz!

Hacimsel yelpazemiz arzu edilen hiçbir şey bırakmaz; Fuar kataloğumuzdan favorilerinizi seçin ya da catering uzmanlarımızın seçiminizle ilgili tavsiyelerde bulunmasına izin verin.

STANDINIZ IÇIN SERVIS PERSONELI

Birinci sınıf sergi görünümünüz için, catering ekibimiz size deneyimli kadrosuyla destek olmaktan mutluluk duyar. Olumlu, kültürlü ve hoş görünümüyle misafirlerin ve iknaların idaresinde profesyonel olarak eğitim görür. Fuar hosteslerimiz kusursuz hizmet ile misafirlerinizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Standınızda sıradışı bir sunum yapmak ister misiniz? Çalışan ekibimizde canlı pişirme etkinlikleri için barmenler ve aşçılar var. Dahası, elbette tam hizmetimizden faydalanabilirsiniz: pişirme ve kokteyl karışımını göstermek için seçilen yemeklerin servisine ekipman ve dekorasyon sağlamadan; Unutulmaz sergi görünümünüzü düzenlemeyi dört gözle bekliyoruz.

Kalite yönetimimizin amacı, çalışma ve iş süreçlerimizin etkinliğini ve verimliliğini arttırmaktır. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için belirli malzeme ve zamansal gereksinimleri karşılıyoruz.

Bu yönetimin içeriği, örneğin, iletişim yapılarının optimizasyonu, profesyonel çözüm stratejileri, müşterilerin memnuniyetinin artması, personelin motivasyonu, çeşitli çalışma süreçlerinin standartlaştırılması, ürün ve hizmetler için normlar, belgelemeler, mesleki eğitimler, bağlantı elemanları ve çalışma alanlarının ideal tasarımı.

Daha da fazlası: birkaç yıldır, Federal Tarım ve Tarım Enstitüsü’nün organik etiketinin kurallarını takip ediyoruz ve sadece bu kuruluş tarafından onaylanmış veya tavsiye edilen ürünleri kullanın. Müşterilerimiz için bu, güvenilirliğin, profesyonelliğin ve en yüksek kalite talebin, düzgün bir planlama, düzenleme ve üretim sürecinin yanı sıra, ilk misafirperverlik kuralının sıkı bir şekilde değerlendirilmesi için sağlam bir temel olarak, müşterinin belirli bir zamanda mükemmel bir şekilde bakım görmesi anlamına gelir. Hizmetimizi kullanıyor.

Leave Comments